Про нас

ТОВ “ВаріТек” є ексклюзивним представником найбільшого постачальника металообробного обладнання DN SOLUTIONS (Південна Корея) в Україні.

Компанія ВаріТек є унікальним підприємством технологічного сервісу в галузі металообробки з власним інженерним штатом висококласних технологів, програмістів та інженерів-наладчиків. Свій оперативний склад обладнання (не менше 15 верстатів з ЧПК у м. Дніпро), запасних частин та ріжучого інструменту в Україні, а також налагоджена логістика постачання виключають тривалі простої обладнання, що позбавляє наших Замовників від виробничих втрат.


Компанія ВаріТек пропонує широкий спектр сучасного сертифікованого металообробного обладнання для машинобудівних і металургійних підприємств, включаючи забезпечення інструментом та технологічний. Сервіс.

Разом з постачанням верстатів ВаріТек виконує обслуговування обладнання у гарантійний та післягарантійний період та забезпечує повний інжиніринг, який включає:

  1. Розробка технології виробництва, починаючи від креслення деталі Клієнта.
  2. Спільну роботу технологів підприємства-замовника з технологами та програмістами компанії ВаріТек для правильного вибору обладнання.
  3. Вибір або розробку оснастки, необхідної для виконання завдання.
  4. Підбір та комплектацію виробництва ефективним інструментом. Відпрацювання режимів різання відповідно до планованої програми випуску.
  5. Постачання CAD/САМ-програм та необхідних постпроцесорів. Навчання операторів та програмістів.
  6. Супровід технологічного процесу під час та після введення верстатів в експлуатацію.

Наразі спеціалістами підприємства ВаріТек реалізовано понад 230 комплексних технологічних проектів «під ключ», у рамках яких машинобудівним підприємствам України поставлено понад 450 одиниць обладнання з ЧПК різного ступеня складності.

Обладнання + інструмент + технологія + САD/САМ + навчання + першокласний сервіс: від однієї компанії!

Сертифікати представництва

 

Кодекс гідності