Верстати з ЧПК в Україні

Сучасні верстати з ЧПК відрізняються від звичайних машин з ручним виробничим процесом тим, що їх можна запрограмувати на виробництво одного виробу або великих партій.

Що отримує власник підприємства разом із ЧПК-верстатом?

 1. Автоматизований процес виробництва.
 2. Підвищений контроль якості продукції.
 3. Виробництво без необхідності постійної уваги кваліфікованого оператора. Зокрема, оборонна та аерокосмічна промисловість покладаються на високоточні деталі, виготовлені на верстатах з ЧПК.
 4. Експлуатація верстатів з ЧПК цілодобово та без вихідних.
 5. Висока швидкість обробки по програмі та автоматична зміна різального інструменту.
 6. Повторюваність. Запрограмуйте комп’ютер верстата на створення прецизійної деталі стільки разів, скільки це необхідно.
 7. Гнучкість. Верстати з ЧПК дозволяють механічним цехам швидко вносити зміни у виробництво, а, отже – і виконувати безліч замовлень, включаючи окремі прототипи та великі партії ідентичних компонентів, в рази збільшуючи виробничу потужність.
 8. Різноманітність виробів. Фрезерні верстати з ЧПК та складне програмне забезпечення для проектування створюють елементи складної форми, які звичайний ручний верстат не може відтворити.
 9. Низькі експлуатаційні витрати. Початкова ціна верстата з ЧПК може бути високою, але нижчі експлуатаційні витрати завдяки продуктивності швидко компенсують це.

Додаткові переваги металообробки на обладнанні з числовим програмним керуванням:

 1. Підвищений рівень загальної безпеки оператора на робочому місці.
 2. Відносна простота експлуатації та мінімальне обслуговування.
 3. Інтеграція з іншими технологіями, зокрема – роботизованими комплексами.
 4. Цифрове моделювання прототипів, що дозволяє виробникам перевірити ефективність програми до її переведення у повноцінний виробничий режим, тощо.

Металообробка з числовим програмним керуванням підвищує ефективність, швидкість та гнучкість вашого підприємства, гарантуючи незмінно високу якість виробів та зменшення виробничих витрат!

На що здатні верстати з ЧПК, запитайте нас прямо зараз:

ВаріТек, металорізальне обладнання та комплектуючі:

+38 067-389-4380
+38 056 790 8421
info@varitec.com.ua

ГК Інженерно-Технічний Центр Варіус – обладнання + інструмент + технологія + САD/САМ + навчання + першокласний сервіс: від однієї компанії!
+380 56 790 0679
admin@varius.com.ua
https://varius.com.ua

Компанія Варітек – ексклюзивний дистриб’ютор DN Solutions Co., Ltd. (DOOSAN MACHINE TOOLS) в Україні понад 10 років. Найкращий сервіс верстатного обладнання в Україні.

Найкраща виставка верстатів з ЧПУ – це діючі виробничі майданчики та незалежні відгуки про експлуатацію! Шановні машинобудівники! Щоб вибрати дійсно ефективне обладнання та правильного постачальника, недостатньо відвідати виставку, оцінити параметри верстата на папері або за словами продавця. Єдиний об’єктивний метод вибору – побувати на аналогічному вашому виробництві та отримати відгуки від колег, які довгостроково експлуатують таке саме обладнання.