Продавець чи Постачальник?

Різниця між Продавцем та Постачальником обладнання з ЧПК. 10 хвилин про інжиніринг у металообробці

 
Купуючи верстат, завод модернізує виробництво чи готується до випуску нових виробів. У будь-якому випадку це означає зміну виробництва! Іншими словами, заводу потрібен не верстат. Заводу потрібен процес, який може забезпечити верстат сам собою. Заводу потрібен такий процес, у якому на виході буде потрібний Виріб, у заданій якості та з найкращою собівартістю.
Різниця в кінцевому продукті: у звичайного продавця це верстат, у постачальника, що займається впровадженням, налагоджений процес виробництва за участю нового верстата. Замовнику важлива не Ціна верстата, а Собівартість Виробу.

Впровадження такого процесу називається інжинірингом.

Мета постачальника — забезпечити ефективність експлуатації та заощадити гроші замовника, мінімізуючи простої обладнання, допомагаючи у вирішенні технологічних завдань.

Постачальник – це раціональне, а головне надійне використання коштів! Вибирайте інжинірингову компанію (Постачальника), який забезпечить супровід процесу від закупівлі до впровадження, а не продавця, який торгує верстатами, як пиріжками, загорнутими до газети…!