Крупногабаритні токарні центри GMTK

GMTK Multi-ProcessMachining S.A. – виробник обладнання, який завдяки досвіду та високим технологіям, активно працює над розробкою рішень для металообробки, які дозволяють покращити ефективність та продуктивність підприємств, що використовують обладнання GMTK

[Gallery columns=”2″ size=”medium” link=”file” ids=”7845,7846,7844,7847″]

Потужний відділ розробки технологій є головною перевагою для досягнення цієї мети. Компанія GMTK Multi-Process Machining S.A. має висококваліфікований та досвідчений персонал, який задіяний у галузі технологій та розробки. Основною метою роботи компанії GMTK є співробітництво у підвищенні конкурентоспроможності та прибутковості кінцевого споживача своєї продукції, в умовах збільшення конкуренції та інноваційні розробки, адаптовані під реальний виробничий процес з певною технологією.

Відділ R&D: рішення майбутнього приходять з досліджень сьогодення. GMTK інвестує велику кількість власних ресурсів в R&D-проекти. Такі проекти проходять як незалежно, так і у співпраці з найвідомішими європейськими технологічними партнерами, і ці зусилля призводять до провідних технологій, що згодом застосовуються в продукції GMTK a>.


 

Сертифікат представництва