Навчальний Центр

Будь-яке підприємство України, яке має або планує придбати сучасні верстати з ЧПУ, або вже експлуатує таке обладнання, стикається з необхідністю навчання співробітників технологічних відділів і операторів верстатів методам ефективної експлуатації обладнання.

Програмісти та технологи Сервісного Центру компанії ВаріТек з обслуговування верстатів з ЧПУ, а також відділу CAD/CAM-програмування регулярно проводять навчальні семінари своїх співробітників, а також за заявками Замовників — промислових підприємств України. Для кожного підприємства, що купує верстати у ГК Варіус, здійснюється індивідуальна програма навчання з урахуванням особливостей верстатного парку замовника та рівня підготовки фахівців.

У разі придбання підприємством нового обладнання з ЧПУ, що поставляється компанією ТЦ ВаріУс, спеціалістами компанії практикуються виїзні програми з навчанням на підприємстві, безпосередньо на обладнанні, що вводиться в експлуатацію, – в рамках договорів поставки обладнання.

У разі придбання програмного CAD/CAM комплексу ESPRIT, програмісти нашої компанії проводять безкоштовний курс навчання для фахівців Замовника або на його виробничих потужностях, або у спеціалізованому класі на території сервісного центру ТЦ Варіус.

Результати навчання можна закріпити практичним шляхом на сучасному обладнанні DN Solutions (DOOSAN), встановленому в Шоу-румі компанії ВаріТек, що знаходиться на території сервісного Центру. Тут є можливість підібрати різальний інструмент TaeguTec і провести практичні тестові випробування з відпрацюванням режимів різання.

З інтерв’ю автора компанії DP Technology Corp. (США) – Дена Паула: «В Україні зараз активно розвиваються галузі, які потребують застосування високотехнологічних, складних верстатів (аерокосмічна, енергетична промисловість, машинобудування та ін.). Без відповідного сервісного обслуговування та програмного забезпечення тут не обійтися…»

Навчальні семінари для інженерів, технологів та співробітників відділів роботи зі верстатами ЧПУ.

Метою семінарів є знайомство виробничників із сучасними засобами автоматизації:

– вибору інструменту виходячи з конкретного завдання (деталі)

– програмування процесу обробки деталі.

Для вирішення нескладних завдань точіння або незручних завдань різьблення сучасному фахівцю достатньо мати базові знання з галузі технології машинобудування і креслення деталі.

Програма автоматичного вибору інструменту дозволяє не тільки самостійно вибрати інструмент, підібрати режими різання, але й видати як готовий продукт програму для верстата з ЧПУ. У складніших випадках потрібно використання САМ-програмування. Сучасні програми, найкращим представником яких є комплекс ESPRIT, дозволяють звести завдання до автоматичного введення даних із креслення деталі або 3-D моделі у персональний комп’ютер.

Головною метою наших семінарів є демонстрація спеціалістам Замовника методів спрощення та прискорення їхньої роботи.