Вертикальні багатофункціональні верстати GMTK серії ACCURACER VR

Лінійка верстатів серії ACCURACER VR була розроблена на основі знань про процеси верстатної обробки та оптимальні умови різання різних матеріалів під час різних операцій.

Завдяки знанням в області прикладної інженерії, був розроблений жорсткий і в той же час динамічний верстат, який пропонує дуже високу швидкість різання та динамічність обробки по кожній осі (швидкість до 40 м/хв з прискоренням до 3,5 м/сек2). Поєднання потужності та динамічності дозволяє суттєво збільшити продуктивність у зв’язку з тим, що верстати серії ACCURACER VR пристосовуються до умов різання залежно від будь-якого технологічного процесу та матеріалу обробки. Крім цього, значно скорочено час додаткових переміщень (зміна різального інструменту та аксесуарів, виміри тощо).

Чим складніше оброблювана деталь і що вище вартість її обробки – тим ефективніший і конкурентоспроможний верстат ACCURACER VR.

Жорсткість конструкції верстата ACCURACER VR, поряд з оптимізованими гідростатичними напрямними та контролем стабільності температури, гарантують найвищу точність та надійність обробки складних деталей з високою вартістю обробки.

Верстат серії ACCURACER VR включає технічні рішення, які зводять його на вершину прикладних технологій. Результатом є геометрична точність та чистова обробка поверхонь, що повністю відповідають специфічним умовам найбільш вимогливих секторів виробництва.

 

Докладніше в каталозі >>